BLOG WIEDZY FIZJOTERAPEUTYCZNEJ

 

 

 

 

Magister fizjoterapii, specjalista terapii manualnej
Krystian Strojny

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Instytutu Kultury Fizycznej w Nowym Sączu na kierunku Fizjoterapia.

Prace w zawodzie rozpocząłem zaraz  po studiach dlatego też na swoim koncie posiadam już kilkuset wyleczonych pacjentów z problemami bólu kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

W swojej praktyce wykorzystuję techniki terapii manualnej polegające na mobilizacji oraz manipulacji stawów, techniki neurodynamiczne poprawiające mobilność układu nerwowego oraz techniki rozluźniające tkanki miękkie jak masaż tkanek głębokich czy terapia punktów spustowych.

Swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w rozmaitych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach branżowych.

Prywatnie pasjonat dobrego filmu oraz gry w piłkę nożną.

 

 

spinezdjecie2
Magister fizjoterapii, specjalista terapii manualnej
Michał Musiał

 

Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej w Nowym Sączu oraz Podhalańskiej Państwowej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu. Regularnie uczęszczam na kursy, które poszerzają moją wiedzę oraz umiejętności.

W gabinecie pracuję technikami terapii manualnej, które polegają na mobilizacji oraz manipulacji stawów. Posiadam także szkolenia z zakresu terapii nerwowo-mięśniowej, masażu tkanek głębokich,
suchego igłowania czy metody PNF.

W swojej praktyce zawodowej często trafiają do mnie pacjenci z bólami kręgosłupa oraz bólami stawów obwodowych, pacjenci po przebytych urazach jak i operacjach.

Swój czas poza gabinetem poświęcam głównie na podróże górskie, aktywność fizyczną
i dobrą muzykę.